1מי יכול להשתתף?
יש לנו שלושה גדלים של בועות כך שאפשר לשחק באבלבול ילדים ומבוגרים בכל הגדלים. אנו ממליצים לילדים מגיל 5 ומעלה. אנא יידע אותנו מראש אם כל השחקנים הם מתחת לגיל 9 כדי שנוכל להביא את הבועות המתאימות.
2כמה בועות אני צריך לשכור?
הבאבלבול (כדור הבועה) הוא מעייף ואנחנו מאפשרים מספר בלתי מוגבל של שחקנים אז אנחנו לעתים קרובות ממליצים לשכור פחות בועות מאשר שחקנים. לדוגמה, 10 חליפות בועה מתאים לאירוע 10-35 אנשים לשעה וחצי. זה לוקח רק כמה שניות להיכנס ולצאת חליפה (עבדנו עם קבוצות של מעל 500.)
3האם הבאבל בול בטוח?
בהחלט! כדור הבועה עוטף אותך מכל הכיונים כך שיש לך כרית רכה של אוויר בינך לבין כל השאר. אתה לא מרגיש דבר.
4אני יכול לשחק בגשם?
אנחנו לא יכולים לשחק את כדור הבועה בגשם. אך למרבה המזל, יש לנו מדיניות במקרה של מזג אוויר גרוע או תנאים אחרים המונעים מאיתנו לבצע את ההשכרה. אנחנו יכולים גם להעביר את האירוע לאולם אם יש שטח זמין, או להעביר את האירוע לתאריך אחר.
5האם יש תוספות?
אנו מציעים מגוון תוספים שיסייעו לך לקחת את השכירות שלך לרמה הבאה: – מערכת הגברה – כדור כדורגל ענק – תמונות מהאירוע – הזמנות מותאמות אישית
6באיזה מגרש אפשר לשחק?
ניתן לשחק בכדור בועה בחוץ על דשא רגיל או דשא סינטטי במקומות מישוריים (מגרשי כדורסל או מגרשי כדורגל,שיש פרקט או PVC) . אנחנו נספק את הציוד ההתקנה המוסיקה וההפעלה של האירוע במקום על פי בחירתך.
7איך להזמין?
התקשרו למספר הטלפון: עומרי – 0528663642 עמנואל – 0527972650 או שלח לאימייל בקשה עם פרטי השכירות שלך וכל שאלה שתהיה לך. אנו ניצור איתך קשר כדי לאשר את הזמינות שלנו ולענות על כל שאלה שתהיה לך. לאחר מכן נשלח חשבונית שתוכל לשלם. אימייל – ububbleball@gmail.com
8איך לשלם?
התשלום יינתן מזומן או בצ'ק בתשלום אחד במעמד האירוע.
9איזה משחקים יש?
לבחירתכם, מגוון ענק של משחקים: "החזק שורד" – הגן על המלך – קרבות סומו – כדורגל – פוטבול – בנים מול בנות הורים נגד ילדים – באולינג – וכל העולה בדמיונכם…
10עד לאן אתם מגיעים?
אנו מגיעים לכל חלקי הארץ!!
11באיזה מגרש אפשר לשחק?
ניתן לשחק בכדור בועה בחוץ על דשא רגיל או דשא סינטטי במקומות מישוריים (מגרשי כדורסל או מגרשי כדורגל,שיש פרקט או PVC) . אנחנו נספק את הציוד ההתקנה המוסיקה וההפעלה של האירוע במקום על פי בחירתך.
טל/ווצאפ: 0528663642