הפעלות ממשפחת כדור הבועה

בחברתנו תוכלו למצוא הפעלות ממשפחת כדורי הבועה, באבלבול וכדורי זורבול

אתם נמצאים בתוך בועה גדולה מתנפחת שמכסה אתכם ומגנה עליכם. וההתנגשויות הן אלה שיגרמו לך לאושר ולצחוק עם שאר החברים. וכל זה בבטיחות מלאה!

זורבול הוא כדור בועה ענק בגובה 3 מטר, שהמשתתפים בו נכנסים לתוכו ומתגלגלים במורד גבעה או מתחרים בתחרויות ריצה כשהם בתוך הכדור !

כדורי הליכה על המים כדורי ענק אשר נכנסים בפנים ומשחקים. ניתן לשכב בתוכם, ללכת, להתגלגל ולרוץ, משחק עם מקסימום הנאה.

הפעלות כדורי בועה

זה יכול להיות משחק כדורגל או היאבקות סומו. מדובר בלהיט ענק – כדורי פלסטיק ענקיים המגנים על השחקנים. כדורי הבאבל בול הינם בקטרים שונים של 1.2 / 1.5 / 1.8 מטר כאשר יש בתוכו מעין צינור רחב הפתוח משני הכיוונים.
בתוך אותו "צינור" נמצאות שתי רצועות כתפיים מרופדות לכתפי השחקן ושני ידיות לידי השחקן על מנת לעזור לו לנווט את הכדור ברחבי המגרש בקלות.
הכדור קל מאוד ומשקלו כמעט ואינו מורגש. הבאבלבול הינו שקוף לחלוטין וניתן לראות דרכו בקלות.
הכדור עוצב כך שלא משנה כיצד השחקן ייפול או יותר נכון יעוף וייפול הוא עדיין לא יוכל לקבל מכה. כדי לשחק מומלץ בחום בגדי ספורט ונעלי ספורט.

איך מתנהל המשחק? באתגר הבאבל בול ניתן להשתתף עד 10 שחקנים בכל קבוצה כאשר כל משחק מתנהל בין 7-10 דקות.
כל קבוצה מקבלת שער כמו במשחק כדורגל רגיל אבל עם הבדל אחד קטן… במשחק הבאבל בול אין שוער ואין פאולים!

הפעלות זורבול

ספורט עם כדורי זורבול החוויה של התגלגלות במורד גבעה בתוך כדור מתנפח ענק היא חוויית הרפתקאות איקונית
בזרובול כמה סגנונות גלישה רטובים או יבשים, ZORB היא ההזדמנות המושלמת לתת לילד הפנימי שלך לצאת ולשחק.
תחשבו על זה לדוגמה מגלשת מים ענקית, מחליקים ומחליקים ואין שום דבר שיעצור אתכם.

זורבינג הוא הבילוי ייחודי ביותר של התגלגלות במורד בתוך כדור או על משטח ישר. הכדור עשוי בדרך כלל מפלסטיק שקוף. זורבינג מתבצע בדרך כלל במדרון למרות זאת ניתן לבצעו גם על משטח מישורי, שמה שמאפשר שליטה רבה יותר בכדור ובנסיעה.

לכדור הזורב ניתן להיכנס עם כל הגוף במלואו, לכדור הזורב אפשר להיכנס לבד או יחד כמה משתתפים באותו כדור!! בהעדר גבעות, כמה מפעילים בנו רמפות מתנפחות על מנת לעוף באוויר, בשל אופיים הצף של הכדורים, בנוסף ניתן לבצע זורבינג גם על מים, בתנאי שהכדור מנופח כראוי ואוטם ברגע שהרוכב בפנים.

הפעלות כדורי הליכה על המים

כדורי הליכה על המים הינם כדורי גומי ענקיים בגודל של 2 מטר העשויים מפי וי סי שקוף ואטום למים.
ניתן להיכנס לתוך הכדורים ופשוט- ללכת על המים! ניתן ללכת, לרוץ ולהתגלגל בבטחה ובהנאה, מעניק חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת. לא צריך לדעת לשחות או לדאוג, פשוט להיכנס לתוך הכדור וללכת על המים ולהיות מעל הכל !

האטרקציה מאפשרת לכל מי שנכנס לתוך הכדור חוויה יוצאת דופן, אתם מרגישים את המים, ואת המרקם, הקרירות והרכות וכל זאת מבלי להירטב כלל. כדורי הליכה על המים מעניקים חוויה מדליקה ומלהיבה אשר מתאימה לכל המשפחה, לילדים ובוגרים כאחד. 

אבל איך זה פועל? זה ממש פשוט. המשתתפים נכנסים לכדור כשהוא לא מנופח דרך פתח גדול. סוגרים את הפתח באמצעות רוכסן אטום למים. ואז מנפחים עבורנו את הכדור שהמשתתף בתוכו באמצעות משאבה. כשהכדור מספיק מנופח, מעטפתו הופכת מתוחה, גמישה ו"קפיצית".
כשנכנסים למים אנו צפים על המים בתוך הכדור.

לסיכום כדורי “ללכת על המים” מתאימים לאנשים המחפשים אטרקציות לאירועים (אטרקציות לבר מצווה, אטרקציות לבת מצווה, אטרקציות לימי הולדת ולכל אירוע אחר).