זורבול

זורבול הוא כדור בועה ענק!! שהופך למגלשת מים ענקית!!

זורבול

ספורט אקסטרים אתגרי !

מה זה זורב?

מדובר בכדור גדול מפלסטיק שאפשר להתגלגל אתו במורד הדשא, במגרש דשא סנטטי, באולמות סגורים, על מים באגם, בבריכת השחייה, ואפילו בשלג בריגוש ! רוב סוגי הכדורים בנויים באופן כזה שהם מרחפים במים, אבל כדורי זורב עוצבו במיוחד למטרה של גלישה על מים, הם נקראים כדורי זורב מים. בנוסף מה שנותן חוויה ממש אדירה וכיפית בכל עניין הכדור הזה שניתן לראות דרך הכדור החוצה ולראות את הכול מסתובב ולרחף בתוך הכדור.

הליכה על המים

יש כדורים שמאפשרים להיות בתוכם בלי רתמות, מה שמגניב בהם ואפשר לעשות איתם, זה ללכת על המים ! כלומר, בגלל החיכוך, אתם עומדים בתוך הכדור, מבצעים תנועות הליכה על המים בתוך הכדור ומה שקורה בעצם זה שהכדור מסתובב סביבכם ואתם מקבלים חוויה של הליכה על המים.

זורבול

זורב הוא ספורט מאוד פופולרי בהרבה מדינות, יש אנשים שלוקחים את זה באמת לאקסטרים, נכנסים לכדור בתוך ירידה ומגיעים למהירות גבוהה מאוד של 40 קילומטר לשעה ! למעשה שיא המהירות הגבוהה ביותר שידוע ונמדד עד כה היה בסביבות 50 קילומטר לשעה. תחשבו איזה אדרנלין ואיזה ריגוש מטורף זה. מי שמחפש ריגושים פיזיים של ספורט, זה בהחלט יענה על הדרישה. חשוב מאוד לעשות את זה בסביבה בטוחה עם שליטה ועדיף במקומות שתוכננו במיוחד לשימוש בכדור כזה. יש מקומות בעולם שבאים לשם במיוחד כדי לעבור את החוויה המדהימה הזאת ושהם עוצבו במיוחד לשימוש בכדור ה- Zorb. יש הרבה מקומות ופארקים של דשא שאפשר להפעיל בהם את הכדור זורב, התנאים למגרש: מקום פתוח וגדול עד כמה שאפשר, יש לבצע את הפעילות באופן מאוד מבוקר תוך שמירה על היגיון ובטיחות מקסימלית.

 

איך עובדת הפעילות של כדור הזורב ?

זורבול הוא כדור בועה ענק!! שהופך למגלשת מים ענקית!!

תחרות ריצת אוגר

בפעילות זו יש שני כדורי זורב שהמשתתפים נכנסים פנימה ומתחרים אחד בשני כאשר הם רצים בפנים הכדור ממש כמו אוגר בתוך הגלגל !

ריצה קבוצתית

בפעילות זו יש משתתף בכל כדור ושני קבוצות גדולות דוחפות את הכדור כדי להגיע לקו הסיום ראשונים !

פעילות גלישה מהר

בפעילות זו יש צורך במקום  גבוה עם דשא עם ירידה מתאימה לפעילות. הפעילות כוללת מים אז יש להגיע בבגד ים. צוות ראש בראש יתמקם בנקודה הגבוה ביותר המשתתפים יכנסו כל אחד בתורו אל הכדור והתגלגלו מטה במהירות!

רוצים להכנס לכדור זורב ? למה אתם מחכים הזמינו עכשיו

null

להזמנת אירוע

צור קשר

null

אטרקציות לאירועים

אטרקציות לכל סוגי האירועים

null

לאתר קרבות חץ וקשת תג

קרבות חץ וקשת תג הדבר הבא בעולם הפעולה הגיע לארץ

null

לאתר באבל בול - UBB כדור בועה

טירוף כדורגל חדש בארץ!