יום גיבוש עם כדורי בועה

ערב חברה, אירוע שכולו הנאה וגיבוש. עם ראש בראש אטרקציות לא עוד מסיבות חברה משעממות ויבשות. חברה לא יכולה להתנהל בלי עובדים מסורים, וכדי לשמור על עובדים מסורים ולתת להם אווירה נעימה בעבודה אין כמו יום גיבוש מהנה לעובדי החברה. ארגון והפקת יום כיף לעובדים וקבוצות הינה מלאכה קשה אשר מכילה שלבי תכנון רבים… חשיבות ימי הכיף הינה חשובה ונחוצה לעובדים ולמקום העבודה אין כמו יום כיף או יום גיבוש לעובדים על מנת להתרענן לחדש כוחות ולבלות בכיף יחד באטרקציות יחד מחוץ למקום העבודה

כדורגל בועות

כדורגל בועות לערב גיבוש מלא כיף ואדרנלין פעילות ספורט וחוויה אדירה אטרקציה יחידה מסוגה בארץ. אתם נמצאים בתוך בועה גדולה מתנפחת שמכסה אתכם ומגנה עליכם. הקפיצות, ההתגלגלויות, וההתנגשויות הן אלה שיגרמו לך לאושר ולצחוק בלתי פוסק עם שאר החברים לעבודה וכל זה בבטיחות מלאה!

כדורי זורב

כדורי הזורב הפעלה מיוחד וכיפית! הפעלה מושלמת לימי הקיץ החמים ! זורב הוא כדור ענק בגובה 3 מטרים המשתתפים נכנסים אליו עם כל הגוף בפנים ביחד עם מים ומגלגלים אותם ממורד גבעה והשחקנים מרגישים בתוך מגלשת מים של נגמרת ! אפשרי להיכנס עד 2 משתתפים בוגרים.

תוספות להפעלות גיבוש חברה

מטרות כדורגל

מטרה ענקית בגובה 4 מטר תצטרכו לבעוט את הכדור ולנסות לקלוע כמה שיותר קרוב למרכז! זה הרבה יותר קשה ממה שאתם חושבים!

כדורסל 4 בשורה

משחק מבוסס על המשחק הלוח "4 בשורה" בשילוב כדורסל. המשחק כולל 7 טבעות כדורסל בגודל מלא, 42 כדורים ו42 גומות. מטרת המשחק היא לחבר 4 כדורים בשורה,טור,ואלכסון. משחק תחרותי מהנה המשלב מיומנות רבה ויכולת מחשבה.

פינות ישיבה זולה

פינות ישיבה שישדרגו לכם את האירוע בצורה משמעותית. ופים ומחצלות שמעניקים מגוון פתרונות ישיבה לכולם!

מתנפח קליעה למטרה

מתנפח קליעה למטרה עם כדורים צפים באוויר. דרך מעולה לבחון את הכישרון שלכם ואת המיומנות בחץ וקשת, הכדורים המרחפים בעזרת האוויר ויצרים את היעד המושלם.

בין לקוחותינו

null

להזמנת אירוע

צור קשר

null

אטרקציות לאירועים

אטרקציות לכל סוגי האירועים

null

לאתר קרבות חץ וקשת תג

קרבות חץ וקשת תג הדבר הבא בעולם הפעולה הגיע לארץ

null

לאתר באבל בול - UBB כדור בועה

טירוף כדורגל חדש בארץ!